AVANTAJLAR
 • FİNANSAL AVANTAJLAR

  Özdicle Filo Kiralama tarafından kesilen aylık kira bedelleri ile şirketinize vergi avantajı sağlarsınız. Örnek olarak, kanunen kabul edilmeyen gider olan MTV, kiralama sayesinde gider olarak gösterilebilir.

  Filonuzu satın almak yerine Özdicle Filo Kiralama'dan kiraladığınız zaman, araç masraflarını net olarak görürsünüz. Ekstra masraflar yolunuza çıkmaz.

  Araç satın almak için kullanmadığınız kredinizi, farklı kaynaklarda, işinizi büyütmek için kullanabilir, sermayenizi işinize yatırma imkanına sahip olursunuz

 • SERVİS AVANTAJLARI

  Özdicle Filo Kiralama'dan firmanız adına kiraladığınız araçlarınızın bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemleri için zaman ve kaynak ayırmaz, şirketiniz adına tasarruf sağlarsınız.

  Özdicle Filo Kiralama araçlarınızla ilgili yağ değişimleri, motor arızaları, lastik ve aküdeğişimleri gibi her türlü hizmeti, kiralama süresince sağladığından periyodik bakım ve onarım masrafları ödemek zorunda kalmazsınız.

  Özdicle Filo Kiralama, Yakıt Yönetimi Hizmeti ile tüm ay yakıtınızı alır, bir sonraki ay ödemeyi bize yaparsınız.

 • OPERASYONEL AVANTAJLAR

  Özdicle Filo Kiralama'dan kiralanan hiçbir araç için temlik veya rehin işlemi ile karşı karşıya kalmazsınız.

  Park ve trafik cezalarınızla ilgili operasyonel süreçler Özdicle Filo Kiralama tarafından titizlikle takip edildiğinden, siz sadece işinize odaklanırsınız.

  Aracınızın kaza yapması, arızalanması, serviste kalması gibi durumlarda iş kaybı yaşamaz, Özdicler Filo Kiralama'dan yedek araç tahsis ederek işlerinize devam edebilirsiniz.

  Özdicler Filo Kirlama, 7 gün / 24 saat asistans servisi ile ihtiyacınız olduğu her an destek alır, hızla çözüme ulaşırsınız.

  Aracınız 50.000 km'ye geldiğinde ücretsiz olarak lastik değişimi talep edebilir ve sözleşmenize bağlı olarak, 1 takım kış lastiği hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ÖZDİCLE
ACİL DESTEK HATTI
0533 380 08 30
0507 944 79 00